Okna Krotoszyn
Ideal Okna


Parapety, Moskitiery


Ważną część działalności firmy IDEAL stanowi sprzedaż dodatków, do jakich w głównej mierze należą parapety oraz moskitiery. W kierowanej do Państwa ofercie znajduje się szeroki wybór parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Jednym ze sztandarowych produktów są w tym zakresie parapety wewnętrzne na bazie płyty MDF, posiadające najszerszy asortyment oklein, dzięki czemu idealnie komponują się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien. Do innych proponowanych przez nas wewnętrznych parapetów należą: komorowe z PCV, czy z postformingu. Sporym zainteresowaniem cieszą się także wyroby z granitu oraz konglomeratu marmurowego.

Parapety zewnętrzne znajdujące się w naszym „menu” znakomicie chronią elewację budynku i odprowadzają wodę. Są odporne na wilgoć, zaplamienia bądź różne chemikalia. W przystępnych cenach oferujemy zewnętrzne parapety aluminiowe (tłoczone bądź zimno gięte), konstrukcje ze stali oraz z konglomeratu drobnoziarnistego we wzorach płytki ceramicznej.

Doskonale w walce z owadami sprawdzają się moskitiery, których posiadamy niezwykle bogaty asortyment. Moskitiera ramkowa okienna nadaje się na przykład do wszystkich typów okien (bez względu na to czy okno wykonane jest z drewna, aluminium czy PCV). Zastosowanie dobrej klasy moskitiery w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności rolety bądź okna. Bardzo funkcjonale są moskitiery, które można zdemontować jednym ruchem ręki.