Okna Krotoszyn
Ideal Okna


IDEAL - Okna


IDEAL może poszczycić się współpracą z potentatami operującymi na polskim rynku producentów okien i drzwi, takich firm jak: EKO-OKNA i KNS.

EKO-OKNA

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek jest działająca od 1998 roku firma EKO-OKNA, mająca swą siedzibę w Kornicach położonych nieopodal Raciborza. Przedsiębiorstwo posiadające bardzo nowoczesną halę produkcyjną wyposażoną w park maszynowy i zaplecze logistyczne zatrudnia ponad trzysta osób. EKO-OKNA eksportuje swoje wyroby do wielu europejskich krajów. Najbardziej popularnym rynkiem zbytu są Czechy, Słowacja, Belgia i Francja. W naszym kraju firma dostarcza swoje produkty do ponad czterystu punktów umiejscowionych w jedenastu województwach.

Efektem bardzo dynamicznego rozwoju jest nowoczesny i funkcjonalny kompleks produkcyjno-biurowo-socjalny. Jego serce to uzbrojona w najnowocześniejszy park maszynowy hala o powierzchni 7 tyś. m2. Zaprojektowana tak, aby zapewni wygodne poruszanie się pracowników w trudnej przestrzeni produkcyjnej i magazynowej zgodnie z obowiązującymi światowymi normami, zachowaniem wszelkich wskaźników bezpieczeństwa i efektywności pracy.

Jak na nowoczesne przedsiębiorstwo przystało fabryka EKO-OKNA spełnia najważniejsze standardy według norm ISO. Posiada Certyfikat CE. Osiągnięcia firmy znalazły uznanie wśród jurorów konkursu Gazele Biznesu. W 2011 roku firma otrzymała także Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i Certyfikat Stawiamy na Jakość.

Ten uznany producent bazuje na profilach firmy ALUPLAST oraz okuciach MACO. Obie marki wprowadzają do obiegu niezwykle sztywne i wytrzymałe konstrukcje. Ma to wielki wpływ na długi okres użytkowania produktu.

Zapraszamy do obejrzenie krótkiego filmu prezentującego fabrykę EKO-OKNA

 

KNS

Firma KNS powstała w 2008 roku i już dziś posiada jeden z najnowocześniejszych parków technologicznych, jakie można spotkać wśród firm z branży stolarki otworowej w Polsce i Europie.

Główną ideą było stworzenie przedsiębiorstwa, które produkuje najwyższej jakości produkty stolarki otworowej z wysokogatunkowego tworzywa PCV.

Od początku działalności przedsiębiorstwo realizuje szerokie inwestycje w rozbudowę parku maszynowego, sieć dystrybucji na całą Europę i w kapitał ludzki, bez którego żadne przedsięwzięcie nie było by możliwe do realizacji.

Dzięki tym działaniom firma osiąga sukcesy na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest rynek stolarki otworowej. Dzieje się tak nie tylko w Polsce ale i zagranicą, gdzie trafia z roku na rok coraz większy procent produkcji, już dziś jest to ponad 30%.

Produkty KNS spełniają bardzo restrykcyjne przepisy i normy obowiązujące na rynkach Starego Kontynentu i są już obecne w 9 krajach: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Niemcy, Słowacja, Węgry oraz Włochy.

Firma KNS oferuje okna oparte na profilach wiodącego, światowego producenta firmy VEKA, który specjalnie dla nich zaprojektował profil Libris. VEKA to także jedyny systemodawca w Polsce, który produkuje wyłącznie profile klasy A.

Oznacza to między innymi, że w każdym oknie minimalna grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm, z kolei szerokość komór wewnętrznych przekracza zawsze 5mm. Ponadto profile marki VEKA, to jedyne profile na rynku polskim posiadające na wszystkie swoje produkty aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej - ITB.

Produkty VEKA stosowane we wszystkich systemach okiennych posiadają badania dotyczące właściwości eksploatacyjnych i fizycznych przeprowadzone przez Instytut ift w Rosenheim.

Wszystkie produkty należące do stolarki okiennej Śląskiej Fabryki Okien KNS posiadają Europejski Certyfikat Jakości ift Q-ZERT. Jest to bardzo ważna korzyść z punktu widzenia wiarygodności oferty dla klienta, która oznacza dla niego pewność zakupu okien najwyższej jakości.

Wszystkie produkty posiadają także oznakowanie CE dopuszczające możliwość sprzedaży produktów Śląskiej Fabryki Okien KNS we wszystkich krajach europejskich.

Okna Śląskiej Fabryki Okien KNS charakteryzują się wysokim współczynnikiem stabilności całych ram oraz skrzydeł, dzięki temu nie są podatne na wygięcia czy skręcanie. Posiadają znakomitą odporność na wszelkie zmiany temperatur i zjawisk atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne w naszym klimacie, kiedy to konstrukcja profilu okiennego zmuszona jest wykonać ciężką pracę w postaci naprężeń, w szczególności na narożach okiennych.

 

Zapraszamy do obejrzenie krótkiego filmu prezentującego fabrykę KNS Śląską Fabrykę Okien